Mühle Rocca R94

Popis Mühle Rocca R94 Silver Holicí strojek stříbrný Tradiční holicí strojek od Mühle vyrobený z kvalitní nerezové ocele. Precizní zpracování a krásný design. Robustní matně...
2 199 Kč

Typ
klasické
Počet náhradních hlavic

• , zakoupeno v Luxusní holení

Kvalita stroje je na nejvyšší úrovni, těžká, pohodlná rukojeť, která neklouže. Strojek je středně agresivní a dobře oholí chloupky. Toto je zlatý střed mezi R89, který je velmi měkký a R41, který je velmi agresivní.

• Celonerezové provedení
    • Jemné a bezproblémové oholení.

Holicí strojek je ergonomicky velice pohodlný a příjemný i pro každodenní holení.

• Krásné zpracování
    • Super poměr mezi agresivitou a efektivitou holení
    • Zatím nejlepší holící strojek, který jsem vyzkoušel
    • Žena nesmí vědět, kolik stojí naše pánské hračky:)

Ideální strojek na kratší i delší vousy. Agresivita je mezi R89 a R41 ( spíše blíž k R89). R89 byl můj první holící strojek a R41 jsem zkoušel, ale byl na mě už moc agresivní. Po pár holeních musím říct, že holení je velice příjemné. Pocitově je opravdu cítit více žiletka než u R89, ale dosahuji příjemnějšího oholení bez podráždění. Efektivita strojku je parádní. S R89, která je méně efektivní jsem potřeboval 3 průchody + dočištění. U roccy mi stačí dva. Samozřejmě musím pochválit i řemeslné zpracování, materiál a ideální hmotnost.

Určení
pánské
Počet břitů
Typ
klasické
Počet náhradních hlavic

Popis

Mühle Rocca R94 Silver Holicí strojek stříbrný

Tradiční holicí strojek od Mühle vyrobený z kvalitní nerezové ocele. Precizní zpracování a krásný design. Robustní matně stříbrná, jemně zdobená rukojeť. Strojek má plnou lištu a tak je vhodný ke každodennímu holení. Název Rocca (v italštině hrad nebo pevnost) odkazuje na ty nejlepší materiály a také na skutečnost, že tento produkt bude sloužit celý život, v případě dobré péče i několik generací. Délka strojku je 105 mm a váha je 80 g. Dodáváno v papírové dárkové krabičce s jednou žiletkou Mühle. Vyrobeno v Německu.

Vlastnosti a výhody

Perfektně padne do ruky

Na klasické žiletky

Pro každodenní holení

Dárkově zabaleno

Celokovové tělo

Jak používat

Vyšroubujte rukojeť od holavy, vložte to ní celou žiletku, uzavřete a zašroubujte. Pusťte se do holení.

Parametry

Délka strojku je 105 mm a váha je 80 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Luxusní holení

• Celonerezové provedení
    • Jemné a bezproblémové oholení.

• Krásné zpracování
    • Super poměr mezi agresivitou a efektivitou holení
    • Zatím nejlepší holící strojek, který jsem vyzkoušel
    • Žena nesmí vědět, kolik stojí naše pánské hračky:)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: